התבטאויות בתקשורת של יגאל לנדאו בנוגע ליציבות הרגולטורית הדרושה בתחום חיפושי גז ונפט

בראיונותיו לתקשורת, התבטא מנכ"ל רציו, יגאל לנדאו, בנוגע ליציבות הרגולטורית הדרושה כדי לעודד יזמים להמשיך ולחפש נפט וגז במים הכלכליים של מדינת ישראל. להלן כמה מהתבטאויותיו של לנדאו בנושא בכלי התקשורת.

כלכליסט, 10/07/2012: "בריטיש גז מצאו סימנים ל'תמר' ועזבו"

בראיון לאתר כלכליסט אמר יגאל לנדאו כי ישראל לא מסייעת ליזמים לנצל את הפוטנציאל הטמון במשאבי הטבע: "בשנת 1995 נמצאו סימנים למאגר 'תמר' על ידי בריטיש גז, אבל החברה עזבה כי לא הייתה יכולה לעמוד מול הביורוקרטיה. כאזרח אני מעוניין במתקן גז נוזלי שיאפשר מכירת האנרגיה למדינות אחרות, אבל אם ייקח רק עשור לקבל רישוי להקמת מתקן ייצוא, זו בעיה גדולה".

גלי צה"ל, 02/07/2015: "חוסר היציבות מבריח משקיעים"

בראיון לאילנה דיין בגלי צה"ל, התבטא יגאל לנדאו בנוגע למצב השורר בישראל בכל הנוגע לחיפושי גז ונפט: "חוסר היציבות והרגולציה הקיימים כאן מבריחים משקיעים זרים מלהשקיע בגז. המדינה והמתלהמים נגד הגז גרמו ל'מונופול'. חברת וודסייד האוסטרלית הייתה בישראל והייתה מוכנה להשקיע כ-4 מיליארד דולר, אבל גירשו אותה, היו הפגנות ונשמעו טענות שהגז של מדינת ישראל נמכר לאוסטרלים".

רשת ב', 16/8/2015: "חברות זרות לא מגיעות לישראל"

בראיון לתכנית "בחצי היום" ברשת ב', התייחס יגאל לנדאו למצב הקיים במדינה ולהשלכותיו: "קיים חוסר יציבות רגולטורית, ולכן חברות זרות לא מגיעות לכאן. אם הייתה יציבות רגולטורית, וכולי תקווה שתהיה, אנחנו נראה חברות זרות מגיעות לישראל כדי למצוא גז".

פורסם בקטגוריה חיפושי גז ונפט, עם התגים , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.